Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie

Już po raz trzeci, uczestnicy z całej Polski spotkają się na Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie. Udział  w imprezie będzie znakomitą okazją do przeżycia sportowych emocji i do wypoczynku w urokliwym miejscu.

Areną zmagań architektów, jak co roku, będą golfowe pola Rosa Private Golf Club w Konopiskach koło Częstochowy. W czasie spotkania będzie można przeżyć sportowe emocje, zdobyć atrakcyjne nagrody i zapoznać się z zasadami gry w golfa, technikami uderzeń oraz z niezbędnym ekwipunkiem.

Współorganizatorem mistrzostw, które odbędą się w dniach 28-29 września 2012 r., jest firma Yawal S.A. – jeden z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce – Towarzyszymy imprezie od początku jej istnienia. W tym roku będziemy wspierać trzecią już edycję Mistrzostw Polski Architektów w Golfie – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu w firmie Yawal – Mistrzostwa to branżowe wydarzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem i z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Jest to impreza skierowana nie tylko dla wytrawnych graczy, ale i dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem. Tutaj mają ku temu znakomite warunki  – dodaje Agnieszka Jeznach. Nieformalne spotkania na golfowym polu służą przede wszystkim dobrej zabawie związanej z grą, ale stanowią również okazję do wymiany doświadczeń i informacji z branży architektonicznej.

Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje o programie Mistrzostw dostępne są na stronie internetowej: www.golfarchicup.com

Źródło: info. prasowa

Comments are closed.