Celebryci przy dołku – gwiazdy grają w golfa

Golf ma wizerunek sportu elitarnego – nic dziwnego, że jest niezwykle popularny w środowiskach gwiazd sztuki i mediów. Przedstawiona poniżej lista zawiera nazwiska najbardziej sławnych pasjonatów golfowych na świecie.

Samuel L. Jackson

 

Samuel L. Jackson
źródło: prlog.com

Gwiazda Pulp Fiction i The Avengers z chęcią poświęca swój wolny czas na polu golfowym. Występuje w lokalnych turniejach Los Angeles, lubi także postrzelać sobie w trakcie robienia zdjęć do niektórych filmów – wszędzie zabiera ze sobą komplet kijów goflowych. Jego handicap to 6.9.

Bill Murray

Bill Murray
źródło: examiner.com

Słynny amerykański aktor jest stałym bywalcem rozgrywek golfowych. Jego handicap oficjalnie waha się w granicach 7.2. Ile w tym prawdy – ciężko powiedzieć, ale nie można odmówić mu pasji do gry.

Hugh Grant

Hugh Grant
źrodło: zimbio.com

Król komedii romantycznych także lubi odreagować na greenie. Jego handicap oceniony jest na 7.4. Sam żartobliwie przyznał, że taki wynik można uzyskać będąc utalentowanym bądź bogatym.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone
źródło: filmsy.com

Gwiazda Rocky’ego i Rambo także relaksuje się przy piłeczce golfowej. Jego handicap oscyluje w granicach 11.

Kurt Russell

Kurt Russell
źródło: zimbio.com

Amerykański aktor filmów akcji pracował kiedyś jako caddie. Do dzisiaj lubi grać w golfa, a jego handicap wydaje się być całkiem przyzwoity – 8.2.

Jack Nicholson

Jack Nicholson
źródło: apeculture.com

Swoją przygodę z golfem rozpoczął ponad 20 lat temu, jest częstym bywalcem Lakeside. Pomimo rozpoczęcia ,,kariery’’ w stosunkowo późnym wieku, Nicholson zdołał wypracować handicap na poziomie 12.5.

Kyle MacLachlan

Kyle MacLachlan
źródło: exposay.com

Słynny agent Cooper z Twin Peaks także uwielbia golfa. Częste treningi zaowocowały obniżeniem handicapu do 9.

Kevin Costner

Kevin Costner
źródło: ngca.com

,,Tańczący z wilkami’’ jest wielkim fanem gry w golfa.  Od wielu lat można go spotkać na torze AT&A Pebble Beach, gdzie doszlifował swoje umiejętności do handicapu rzędu 11.2.

Richie Sambora

Richie Sambora
źródło: hdnux.com

Słynny gitarzysta Bon Jovi dopiero rozpoczyna swoją ścieżkę kariery. Stara się grać parę razy w roku, może uda mu się nieco ,,zbić’’ wysoki 33-punktowy handicap.

Pink

Pink
źródło: lifegoesstrong.com

Słynna piosenkarka bardzo polubiła atmosferę panującą na polu golfowym. Jej aktualny handicap wynosi 40, ale w końcu wszystko jeszcze przed nią.

Steven Tyler

Steven Tyler
źródło: topnewstoday.org

Frontman Aerosmith został niedawno zauroczony klimatem golfa i zamierza poświęcić mu dużo czasu. Jego handicap waha się w granicah 36.4.

Alice Cooper

 

Alice Cooper
źródło: blogspot.com

Niekwestionowana gwiazda ,,celebryckiego’’ golfa – jego handicap to 5.3! Takiego wyniku mógłby mu pozazdrościć niejeden pasjonat golfowy. Pomimo zaawansowanego wieku Cooper nadal jeździ w trasy koncertowe i nigdy nie zapomina zabrać ze sobą swoich kijów.

Dawid Reps

grawgolfa.pl

Comments are closed.