Niebywały dom golfowy

Zawsze marzyłeś o tym, by móc grać w golfa bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz? Raynolds Plantation to miejsce stworzone dla ciebie. Usytuowane w samym sercu światowej stolicy golfa – w pobliżu pola Augusta w Georgii (Stany Zjednoczone) oraz oddalone zaledwie parę minut od pięciu pól golfowych, na których rozgrywane są największe mistrzostwa golfa, stanowi idealną lokalizację nawet dla najbardziej wybrednego golfisty.

Signature Home na terenie Raynolds Plantations; Źródło: golfdigest.com

Signature Home na terenie Raynolds Plantations; Źródło: golfdigest.com

Jedyny w swoim rodzaju dom Signature Home przeznaczony głównie dla graczy w golfa, został stworzony z myślą o komforcie oraz dużej dawce rozrywki, jaką funduje odwiedzającym go osobom. Niezwykle przestrzenny dom został zaprojektowany by raczyć swoimi niezliczonymi możliwościami grupy odwiedzających go graczy bądź na przykład wspólników biznesowych, którzy planują omówić ważne kwestie w zaciszu golfowego domu.

Putting green, symulator gry w golfa, barek z wytwornymi winami, siłownia oraz widok na jezioro Oconee sprawiają, że Signature Home w Greensboro zyskuje na swojej wartości.

Pokój do gry w golfa w Signature Home; Źródło: golfdigest.com

Pokój do gry w golfa w Signature Home; Źródło: golfdigest.com

Olbrzymich wymiarów pokój przeznaczony do gry w golfa liczy sobie 1,500 stóp kwadratowych, a jego ekskluzywne wyposażenie może się jedynie mogłoby się nam jedynie przyśnić. Symulator gry w golfa zaprojektowany został w taki sposób, aby gracz mógł wyćwiczyć do perfekcji swój swing lub w każdej chwili rozpocząć rozgrywkę na 18-dołkowym polu. Dzięki czujnikowi wbudowanemu w podłogę, gracz na podstawie uzyskanych danych jest w stanie z łatwością ustalić tempo swojej gry.

Gdyby któryś z graczy zapragnął oderwać się od biesiadowania lub chciał zwyczajnie poćwiczyć puttowanie na prywatnym mini-putting greenie, umożliwi mu to niewielkich wymiarów zielony teren znajdujący się nieopodal barku z szerokim wyborem luksusowych trunków.

Putting green w domu Signature Home; Źródło: golfdigest.com

Putting green w domu Signature Home; Źródło: golfdigest.com

Ponadto, do dyspozycji lokatorów jest również sztuczne pole golfowe mierzące 1000 stóp kwadratowych mieszczące się tuż przy domu – daje to pewną alternatywę przy pięknej pogodzie.

Źródło: golfdigest.com

Oprac.PP

Portal Grawgolfa.pl

LOGO GRAWGOLFA.PL

Comments are closed.