Inauguracja sezonu golfowego w Sobieniach Królewskich

Po zimowej przerwie Sobienie Królewskie Golf&Country Club oficjalnie rozpoczynają nowy sezon golfowy. 26. kwietnia w Sobieniach pod Warszawą odbędzie się Turniej Otwarcia sezonu 2014. Dla swoich gości kompleks przygotował wiele nowych propozycji, które mogą zainteresować zarówno doświadczonych graczy, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z golfem.

Kwietniowa inauguracja obfitować będzie w emocjonujące zmagania na polu golfowym. Na brak sportowej rozrywki z pewnością nie będą mogli narzekać ani doświadczeni zawodnicy, ani osoby, które spróbują swoich sił w grze po raz pierwszy. – Przyjeżdżają do nas zarówno zawodowcy, jak i zupełni amatorzy, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z golfem. – mówi Radosław Pieniak, Dyrektor Generalny Sobienie Królewskie Golf & Country Club. – Na naszym polu golfowym każdy może liczyć na pomoc profesjonalnego trenera, poznanie zasad gry oraz naukę nie tylko podstawowych umiejętności. – dodaje Radosław Pieniak, który sam jest pasjonatem tego sportu.

Na tych, którzy dopiero zaczynają interesować się golfem lub chcą podnieść poziom swojej gry, czeka akademia golfa w Sobieniach pod kierownictwem Adama Mitukiewicza. Bardzo dobre zaplecze merytoryczne zapewnia aż sześciu wykwalifikowanych trenerów – to ważna wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby w 2014 roku nauczyć się uprawiać ten sport. 26. kwietnia przewidziane jest również wielkie otwarcie i oddanie do użytku całorocznego studia treningowego Centrum Szkolenia Kadry Narodowej Polskiego Związku Golfa o powierzchni 144 m2, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie driving range. Centrum wyposażone będzie w nowoczesny sprzęt treningowy zakupiony w Anglii przez Polski Związek Golfa.

Rozpoczęciu sezonu w Sobieniach towarzyszyć będą także dodatkowe atrakcje. 26. kwietnia otwarta zostanie restauracja klubowa, która zaskoczy gości zupełnie nową formułą. Zmianie ulegnie zarówno wystrój wnętrza, jak i karta dań, wzbogacona o sezonowe specjalności przygotowane
z produktów eko z okolicznych gospodarstw ekologicznych. Kompleks dysponuje bogatym zapleczem hotelowo-rekreacyjnym, dlatego każdy gość z pewnością znajdzie rozrywkę dopasowaną do swoich potrzeb. Szkoła awiacji, SPA & wellness, basen, stadnina koni – w Sobieniach Królewskich mogą spędzić czas całe rodziny, a nowy sezon wiosenny zdecydowanie sprzyja tym aktywnościom.

Kompleks Sobienie Królewskie Golf&Country Club efektywnie wykorzystał jesienno-zimowy okres, przygotowując się na otwarcie sezonu golfowego 2014. Dzięki nowemu sponsorowi, do Klubu i Hotelu w Sobieniach Królewskich zostały dostarczone ekskluzywne, zaprojektowane we Włoszech meble ogrodowe. Podczas przerwy zimowej powstały również spersonalizowane szatnie. Rozpoczęto budowę nowych utwardzonych ścieżek, mostków nad strumieniami i toalet na polu golfowym, a w Domu Klubowym niebawem pojawi się profesjonalny symulator golfowy na bazie TrackMan.

Wraz z otwarciem sezonu golfowego, ruszy także nowa strona internetowa z możliwością rezerwacji i płatności online za green fee i udział w zawodach. Warto dodać, że dużym zmianom został poddany system zarządzania polem. Stworzono nowy, bardzo szczegółowy regulamin pola, dzięki czemu przyjemność z gry będzie większa niż dotychczas. W tym sezonie skupiono się przede wszystkim na przyśpieszeniu gry, a wszystkie działania kierownictwa klubu prowadzą do zwiększenia satysfakcji Członków i Gości z gry na polu SKG&CC. Warto dodać, że w Sobieniach rozegranych zostanie aż 27 turniejów, m.in. Emirates Invitational, Diplomacy Open Cup
i Deutsche Bank Polish Masters – sportowych atrakcji w tym roku z pewnością nie zabraknie!

Źródło: Sobienie Królewskie

Comments are closed.